www.WynajemDzwiguSamochodowego.pl/slask

WYNAJEM DŹWIGU SAMOCHODOWEGO do 300 ton

WYNAJEM DŹWIGU SAMOCHODOWEGO śLĄSK - Tel. 511 572 158

Usługi dźwigowe Katowice Śląsk

Coś Państwo budują? Chcą coś Państwo podnieść wysoko, a ręcznie jest to zbyt ciężkie jak i przede wszystkim nie wygodne oraz wymagające dużego wkładu Państwa pracy? Mamy na to rozwiązanie. Proponujemy Państwu wszelkiego rodzaju usługi dźwigowe. Posiadamy w naszej ofercie możliwość wynajmu sprzętu dźwigowego wraz z operatorem na okres zarówno długo jak i krótkoterminowy. Jednocześnie gwarantujemy Państwu, że wszystkie powierzone nam zadania zostaną wykonane z jak największą starannością bez uszkadzania innych elementów budowy.

Jako firma działające od wielu lat na polskim rynku posiadamy szeroko rozwinięty park maszynowy. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi dźwigi samochodowe o udźwigu 35 ton i wysięgiem około 30 metrów na żurawiu kratowym, ale również mogą Państwo skorzystać już z dużo większego sprzętu, którym jest dźwig samochodowy o udźwigu 350 tom o wysięgu 64 metrów. Każdy z naszych sprzętów charakteryzuje się pełną sprawnością jak i przede wszystkim wysoką jakością usług.

      Usługi dźwigowe Katowice Śląsk     Usługi dźwigowe Katowice Śląsk     Usługi dźwigowe Katowice Śląsk

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Państwu przede wszystkim:  

  • współpracę długoterminową 
  • współpracę krótkoterminową 
  • możliwość uzyskania fachowej porady od naszych wieloletnich, doświadczonych pracowników 
  • indywidualne podejście do klienta 
  • wysoką jakość świadczonych przez nas usług 
  • mobilność 
  • możliwość współpracy głównie na terenie województwa Śląskiego, ale również na terenie całej Polski

Jeżeli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania zachęcamy Państwa do kontaktu jak i do współpracy z naszą firmą. Dla nas przyjemnością jest praca dla Państwa, a dla Państwa zadowolenie jak i profesjonalnie wykonane zadanie.