www.WynajemDzwiguSamochodowego.pl/slask

WYNAJEM DŹWIGU SAMOCHODOWEGO do 300 ton

WYNAJEM DŹWIGU SAMOCHODOWEGO śLĄSK - Tel. 511 572 158


DŁUGOTERMINOWY WYNAJEM DŹWIGÓW SAMOCHODOWYCH

Długoterminowy wynajem dźwigów samochodowych Katowice - Śląsk

Długoterminowy wynajem dźwigów samochodowych wiąże się przede wszystkim z dobrym - profesjonalnym sprzętem jak i wykwalifikowanymi operatorami. To wszystko jak i wysoką jakość świadczonych usług znajdą Państwo w naszej ofercie. Jako firma działająca od wielu lat na polskim rynku cieszymy się dużym zaufaniem wśród klientów. Wszystko to potwierdzają zdobyte przez nas poświadczenia jak i inne referencje i certyfikaty.

Nasze usługi są dla Państwa dostępne na terenie całego Śląska, ale również wykonujemy zlecenia na terenie całego kraju. Terminem długoterminowego wynajmu określamy usługi, które wiążą się ze stałą współpracą w okresie od 7 dni jak i ze stałą współpracą, która wiąże nas umową. Jesteśmy otwarci na różne propozycje, gwarantujemy Państwu możliwość negocjowania warunków współpracy jak i do tych negocjacji bardzo zachęcamy.

Oferujemy Państwu:

 • wykwalifikowaną kadrę
 • profesjonalny sprzęt
 • szeroko rozwiniętą bazę maszynową

Czytaj więcej


KRÓTKOTERMINOWY WYNAJEM DŹWIGÓW SAMOCHODOWYCH

Krótkoterminowy wynajem dźwigów samochodowych Katowice - Śląsk

W naszej ofercie znajdą Państwo dźwigi samochodowe o szerokim wachlarzu udźwigu. Posiadamy sprzęt przeznaczony do udźwigu od 35 ton aż do 350. Sprzęt przez nas oferowany jest w pełni sprawny jak i przede wszystkim stale kontrolowany pod względem technicznym. Jako firma specjalizująca się w usługach dźwigowych proponujemy Państwu współpracę zarówno długo jak i krótkoterminową.

Krótkoterminowy wynajem dźwigów samochodowych proponujemy Państwu na terenie całego Śląska. Jednocześnie świadczymy usługi na terenie całego kraju. Zachęcamy do zapoznania się całościowo z naszą ofertą, a znajdą Państwo u nas sprzęt, którego właśnie poszukują.

W ramach naszych usług oferujemy przede wszystkim:

 • wysoką jakość usług
 • wykwalifikowany personel, który charakteryzuje się wieloletnim doświadczeniem pracy na dźwigach różnych typów 
 • solidne wykonanie zadań 
 • terminowość powierzonych obowiązków 
 • miłą atmosferę 

  Czytaj więcej


USŁUGI DŹWIGOWE

Usługi dźwigowe Katowice - Śląsk

Coś Państwo budują? Chcą coś Państwo podnieść wysoko, a ręcznie jest to zbyt ciężkie jak i przede wszystkim nie wygodne oraz wymagające dużego wkładu Państwa pracy? Mamy na to rozwiązanie. Proponujemy Państwu wszelkiego rodzaju usługi dźwigowe. Posiadamy w naszej ofercie możliwość wynajmu sprzętu dźwigowego wraz z operatorem na okres zarówno długo jak i krótkoterminowy. Jednocześnie gwarantujemy Państwu, że wszystkie powierzone nam zadania zostaną wykonane z jak największą starannością bez uszkadzania innych elementów budowy.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Państwu przede wszystkim:  

 • współpracę długoterminową 
 • współpracę krótkoterminową 

Czytaj więcej


WYNAJEM ŁADOWAREK TELESKOPOWYCH

Krótkoterminowy wynajem dźwigów samochodowych Katowice - Śląsk

Ładowarki teleskopowe to doskonałe rozwiązanie w miejscach gdzie trzeba podnieść określony ciężar w małej przestrzeni. W małej, to znaczy takiej gdzie nie ma miejsca na ciągłe przestawianie jak i ustawianie sprzętu dźwigowego, ponieważ ładowarki teleskopowe pracują obrotowo w zasięgu 360 stopni. Jako firma świadcząca usługi na polskim rynku od wielu lat oferujemy Państwu szeroki zakres usług ładowarkami teleskopowymi. Mogą Państwo z nami nawiązać współpracę na różnych warunkach, ponieważ doświadczenie podpowiada nam, że każde wymaganie jest indywidualne i mają Państwo różne potrzeby. Nasze ładowarki teleskopowe są znane i cenione na terenie całego Śląska.

W zakresie naszych usług znajdą Państwo:  

 • możliwość wynajmu ładowarki teleskopowej na długi termin, nawet na okres trwania całej budowy

Czytaj więcej